aek-enosis.gr

Πρόγραμμα Basketball CL (Group B) 2019/20

Αγωνιστική 1
15/10 21:00 Vechta - Anwil 89-76
16/10 19:30 A.E.K - Elan Bearnais 102-82
16/10 19:30 Bandirma - H.Jerusalem 69-73
16/10 21:30 San Pablo Burgos - Antwerp Giants 90-76
Αγωνιστική 2
22/10 21:30 San Pablo Burgos - Anwil 110-78
22/10 21:00 Elan Bearnais - Vechta 75-90
23/10 21:30 Antwerp Giants - Bandirma 93-90
23/10 19:30 Hapoel Jerusalem - A.E.K 85-78
Αγωνιστική 3
29/10 19:00 Anwil - Elan Bearnais 95-87
29/10 19:00 Bandirma - San Pablo Burgos 84-81
30/10 19:00 Hapoel Jerusalem - Vechta
30/10 19:00 A.E.K - Antwerp Giants 62-51
Αγωνιστική 4
05/11 21:30 San Pablo Burgos - Elan Bearnais 78-82
06/11 19:00 Bandirma - A.E.K 50-68
06/11 19:00 Hapoel Jerusalem - Anwil 112-94
06/11 21:00 Antwerp Giants - Vechta 74-81
Αγωνιστική 5
12/11 21:00 Elan Bearnais - Hapoel Jerusalem 81-75
12/11 21:00 Vechta - Bandirma 73-81
13/11 19:00 A.E.K - San Pablo Burgos 74-66
13/11 19:30 Anwil - Antwerp Giants 80-71
Αγωνιστική 6
19/11 19:00 A.E.K - Vechta 75-79
19/11 19:00 Bandirma - Anwil 86-87
19/11 21:00 Antwerp Giants - Elan Bearnais 74-69
20/11 21:30 San Pablo Burgos - Hapoel Jerusalem 91-84
Αγωνιστική 7
03/12 21:00 Vechta - San Pablo Burgos 87-93
03/12 21:30 Elan Bearnais - Bandirma 76-96
04/12 19:30 Anwil - A.E.K
04/12 19:00 Hapoel Jerusalem - Antwerp Giants 94-72
Αγωνιστική 8
10/12 19:30 Anwil - Vechta 103-92
10/12 19:30 Hapoel Jerusalem -Bandirma 83-72
10/12 21:30 Elan Bearnais - A.E.K 67-79
10/12 21:00 Antwerp Giants -San Pablo Burgos 60-65
Αγωνιστική 9
17/12 21:00 Vechta - Elan Bearnais 93-86
18/12 19:00 Bandirma - Antwerp Giants 89-81
18/12 21:00 Anwil - San Pablo Burgos 100-90
18/12 21:30 A.E.K - Hapoel Jerusalem 91-78
Αγωνιστική 10
07/01 21:00 Vechta - Hapoel Jerusalem 74-83
07/01 21:30 San Pablo Burgos - Bandirma 92-84
07/01 21:30 Elan Bearnais - Anwil 85-77
08/01 21:00 Antwerp Giants - A.E.K 73-61
Αγωνιστική 11
14/01 19:00 A.E.K - Bandirma 84-96
14/01 21:00 Vechta - Antwerp Giants 79-72
14/01 21:30 Elan Bearnais - San Pablo Burgos 80-76
15/01 21:00 Anwil - Hapoel Jerusalem 102-107
Αγωνιστική 12
21/01 19:00 Bandirma - Vechta 82-70
21/01 21:00 Antwerp Giants - Anwil 99-87
22/01 21:00 Hapoel Jerusalem - Elan Bearnais 98-76
22/01 21:30 San Pablo Burgos - A.E.K 93-76
Αγωνιστική 13
28/01 19:30 Anwil - Bandirma 84-89
28/01 21:30 Elan Bearnais - Antwerp Giants 75-57
29/01 21:00 Vechta - A.E.K 70-81
29/01 21:00 Hapoel Jerusalem - San Pablo Burgos 96-91
Αγωνιστική 14
05/02 19:30 San Pablo Burgos - Vechta 87-71
05/02 19:30 Antwerp Giants - Hapoel Jerusalem 73-88
05/02 19:30 A.E.K - Anwil 83-72
05/02 19:30 Bandirma - Elan Bearnais 81-66

Round of 16

Gameday 1
04/03 21:30 Tenerife -  Oostende 85-75
05/03
19:15 Hapoel Jerusalem - Peristeri 91-78
05/03 21:00 Zaragoza - Lietkabelis 76-67
05/03 20:00 Nymburk -  Bandirma 92-70
05/03 19:00 Türk Telekom - Besiktas 89-78
05/03 21:30 Dinamo Sassari - San Pablo Burgos 81-84
05/03 21:30 Dijon - Nizhny Novgorod 88-73
05/03 21:30 A.E.K - Telekom Baskets Bonn 92-85

Gameday 2
10/03 21:00 Oostende - Tenerife
10/03 19:00 Lietkabelis - Zaragoza
10/03 19:00 Bandirma - Nymburk
10/03 21:00 Telekom Baskets Bonn - A.E.K
10/03 21:30 San Pablo Burgos - Dinamo Sassari
11/03
18:00 Nizhny Novgorod - Dijon
11/03 21:30 Peristeri - Hapoel Jerusalem
11/03 19:00 Besiktas - Türk Telekom

Αποτελέσματα Basketball CL 2016-2017

Αποτελέσματα Basketball CL 2017-2018

Αποτελέσματα Basketball CL 2018-2019

Αποτελέσματα Basketball CL 2019-2020